Футболісти обирають кращі бутси для футболу!

Якщо ви досі думаєте, що взуття для футболу не дуже важливе і на поле вийти можна в будь-чому, ваша правда. Вийти можна, а от виграти ні! Виграти можна тільки у найкращому взутті. Уявімо, для прикладу, ситуацію: триває відповідальний матч, м'яч у вас, ви спритно обганяєте суперника. І ось ворота! Ворота команди, проти якої ви сьогодні граєте! Ще трохи! Ви в собі упевненні! Ще б пак! Попереду найінтригуюче - тільки ви, м'яч та воротар. І... о ні, ви просто впали! Як невдале хлопчисько, звалились на підлогу, при цьому так незграбно вдаривши м'яча! Смачно вилаявшись, ви підводитесь. І вкотре вже картаєте себе за те, що не купили собі нормальне взуття. А ваше сьогодні, по суті, й стало причиною такого невдалого удару. Ох, бутси! Як би вони зараз згодилися!

Як ми з вами вже розібралися, нормальні бутси - це запорука комфортної гри. А вам, мабуть, вже не раз доводилося бувати у ситуації, описаній вище. Ми пропонуємо вам вирішити вашу проблему і йти на футбол упевненим в собі і своїх можливостях - з бутсами нашого інтернет-магазину 1FOOTBALLBIBLE. У нас кращі бутси для футзалу і великого футболу!

Такими мають бути кращі бутси для футзалу

Ідеально, щоб бутси були впритул до ноги, виготовленні з натуральної шкіри чи якісних синтетичних матеріалів кращих відомих брендів Nike, Puma, Adidas.

Бутси Nike MERCURIAL SUPERFLY SG-PRO - елітне спортивне взуття, що характеризує революцію швидкості і тріумф дизайну. Їх обрав зірка світового футболу Кріштіану Роналду. Поверхня моделі виготовлена із застосуванням технології Flyknit, яка забезпечує чудове почуття м'яча і дарує максимальний контроль над ним. Зручна посадка додатково фіксує гомілку і стопу. Підошва бутс Superfly виготовлена з вуглецевого волокна і оснащена клинковими шипами, що гарантує вибухову швидкість і максимальну маневренність на футбольному полі.

Бутси Nike Tiempo Legend V FG 631518-770 оригінал виготовлені з м'якого, тонкого синтетичного матеріалу. А це забезпечує чудовий контакт з м'ячем. Бутси повністю відображають форму стопи, забезпечуючи прилягання, як у рукавичці. Модельовані устілки з текстильним верхнім шаром забезпечують м'яку амортизацію. Вони бездоганно підходять для гри на твердому натуральному покритті. Такі ж характеристики має й модель Nike Tiempo Legend V FG 631518-017 оригінал.

Чоловічі футбольні бутси NIKE HYPERVENOM PHATAL SG PRO 599726-570 оригінал дозволяють повною мірою використовувати свої чудові природні дані завдяки дизайну, який забезпечує маневреність і природне зіткнення під будь-яким кутом. Використовуйте ці бутси для гри на твердих природних поверхнях. Зовнішній шар, виготовлений за технологією NikeSkin, створює відчуття легкості. Укорочена зона розташування шнурівки збільшує розмір союзки і поверхні для удару по м'ячу. Малюнок підмітки для маневреного зчеплення з поверхнею дозволяє скоротити час відриву ноги від землі і оптимізувати сприйнятливість.

Ще одна модель - бутси Nike CTR360 Trequartista SG Pro 525165-703 оригінал, також ідеально підходять для гри у футзалі.

Гра повинна бути комфортною. І це забезпечать тільки бутси нашого інтернет-магазину, бо у нас кращі бутси для футзалу.

Замовляйте наш товар на сайті. Ми бажаємо вам перемоги!

Доставку здійснюємо по всій Україні - швидко та своєчасно!