Якщо хочете отримувати позитивні емоції і задоволення від гри у футзал, бажаєте бути впевненими в собі, виходячи на футбольне поле, тоді - тренуйтеся... і читайте цей матеріал. Адже тут ми поговоримо про те, без чого неможлива комфортна гра - про футбольне взуття.

Сьогодні практично в кожному куточку України можна почути про футзал, а його популярність можна сміливо порівняти з футболом на великих полях. Ця гра завойовує все більшу аудиторію уболівальників. Але зараз пропонуємо поговорити не про видовища, а детальніше розібратися в футзальній "кухні" і поговорити про те, як правильно вибрати і де купити взуття для футзалу.

Отже, поговоримо про головне. Специфікою футзалу є контроль м'яча за допомогою нижньої сторони стопи, по суті, підошви. Ігрове покриття (найчастіше паркет) також пред'являє до себе низку унікальних вимог. Саме з цих причин підошва в футбольному взутті найчастіше виготовляється з м'якого і зносостійкого матеріалу - поліуретану або матеріалів, які повторюють його властивості.

Обов'язково потрібно враховувати те, що взуття для футзалу повинно сидіти впритул, не бовтатися на нозі. Це дуже важливо, коли взуття виготовлене з натуральної шкіри, адже вона сильно потягнеться! Через жорсткі поверхоні футбольного майданчика траєкторія переміщення по полю змінюється дуже швидко і центр ваги відповідно, і якщо взуття буде трохи завелике, є ймовірність травмувати пальці на ногах.

Найкраще купувати футзальне взуття з натуральної шкіри або з синтетичних матеріалів (не плутати з банальним шкірзамінником). Такі моделі представлені відомими всім компаніями - Nike, Puma, Adidas. Наприклад, деякі моделі футзалок Puma виготовляються з телячої шкіри, що дозволяє зберігати м'якість, при цьому взуття менше розтягується. Nike і Adidas пропонують моделі з синтетичних матеріалів, які в якості не поступаються натуральним.

Купити футзалки Nike, Puma, Adidas можна в інтернет-магазині 1FOOTBALLBIBLE. Компанія працює у всіх містах України та оперативно доставить ваше замовлення Новою Поштою. Фірма має широкий асортимент взуття і часті надходження нових моделей. Це дозволяє щотижня проводити акції. Можете сміливо робити замовлення в цій компанії - і вже через кілька днів ви будете тренуватися в стильному і комфортному взутті.

Для того, щоб дізнатися про наявність моделей футбольного взуття, телефонуйте за контактними номерами телефонів.